Reprezentant Vanzari Regional

CANDIDATUL IDEAL:

  • Abilitati excelente de comunicare, relationare cu clientii;
  • Disponibil pentru deplasari frecvente (zilnic vizita in alt judet);
  • Pasionat de vanzari, negocieri;
  • Orientat spre indeplinirea obiectivelor
  • Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Preferabil cu resedinta in zonele acoperite: Braila, Tulcea, Constanta, Galati si cu experienta in domeniul amenajarilor interioare.
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
  • Promoveaza si vinde produsele companiei conform cu politicile comerciale;
  • Viziteaza clientii alocati conform rutei stabilite;
  • Creste constant distributia si gama de produse;
  • Identifica in mod activ si capteaza noi oportunitati de vanzare in zona alocata;
  • Incaseaza la termenele stabilite creditele acordate clientilor.
  • Pachet salarial motivant;
  • Telefon si masina de serviciu;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie in plina dezvoltare.
  • PROGRAM:

    Luni – Vineri: 08:00 – 17:00

    STABILESTE UN INTERVIU

    Completeaza formularul de mai jos, spune cateva date despre tine si daca te potrivesti cu nevoile noastre, te chemam la un interviu.

      Bifeaza un post dorit

      Prin apasarea butonului “Trimite”, iti exprimi acordul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal in conformitate cu “Politica de Confidentialitate

      Privacy Settings saved!
      Privacy Settings

      • wordpress_logged_in_
      • wordpress_sec

      • __cfduid

      Decline all Services
      Accept all Services